Apie Švaromaniją trumpai…

Savo valymo patirtį pirmiausiai įgijome Anglijoje. Esame praėję specialius kursus Jungtinėje Karalystėje, apie valymo technologijas, metodus, dėmių išvalymus ir valymo chemiją. Mūsų verslo tikslai yra visada pateikti konkurencingos kainas, ir aukštos kokybės darbas.  Automobilių salonų valymui naudojame tik profesionalias chemines priemones, pagamintas Jungtinėje Karalystėje.  Jas galėsite rasti ir mūsų el. parduotuvėje. Mes sutelkiame dėmesį į tai, kad tikrai puikiai išvalytume automobilio vidų, kad pasiektume sunkiai pasiekiamas vietas, audinius ir kietus paviršius, pašalinant bakterijas, nikotiną ir naminių gyvūnų sekretus, kad sėkmingai pašalintume nuolatinio kvapo šaltinį, ir automobilio salonas taptų higieniškas ir švarus. Mūsų unikalus valymo procesas yra nepavojingas ir nekenksmingas aplinkai – saugus žmonėms, naminiams gyvūnams. Stengiamės tobulėti šioje srityje, kad galėtume pateikti vis geresnę kokybę klientui, ieškome būdų tobulinti techniką, pateikti įvairius konkursus, akcijas. 

Dėmesio! Mokymo kursai, norintiems tapti profesionaliems valytojams!

 Kas tris mėnesius organizuojame kursus, norintiems tapti profesionaliems kilimų, baldų, automobilių salonų valytojams. Kursai trunka dvi dienas. Pirmąją dieną (adresu: Malūninkų g. 3, Klaipėda) bus vedamos paskaitos ir prezentacijos apie audinių, kilimų, įvairių medžiagų tipus bei jų savybes. Susipažinsime su darbo sauga. Susipažinsime su cheminėmis priemonėmis, jas išbandysime. Antrą dieną bus praktinė diena. Išbandysime įvairias valymo mašinas, įgausite žinių apie valymo technologijas, kaip veikia chemija, kaip ją naudoti ir išgauti puikius rezultatus. Išbandę įvairias valymo mašinas, sužinosite, kuri jums labiausiai patinka pagal jūsų pačių poreikius, kokią valymo srytį patys vygdysite. Jei norite, kad jūsų verslas būtų sėkmingas, turite gauti žinių, kaip jį padaryti sėkmingu! Mokymo kursai vyks 2019m. liepos mėn. 27-28d. Kursų kaina 150 eur. Prašome registruotis.

 

Kas yra sausas “express salono valymas?

Sausas valymas yra atliekamas greitai ir kruopščiai. Sausas valymas yra atliekamas kur kas greičiau nei cheminis valymas, kadangi valant sausai atsisakome daugybę cheminių medžiagų naudojimo ir šlapiojo valymo. Kitą vertus, norint pilnai išvalyti plastmasinius paviršius arba panaikinti blogą kvapą, kartais būtina naudoti chemiją. Nepaisant to, bakterijos, susikaupusios jūsų automobilyje bus greitai panaikintos sausuoju valymu, pašalinant dulkes. “Express” sausuoju valymu jums bus išsiurbtos sėdynės, kilimėliai, išsiurbta bagažinė, bei nuvalytos dulkės, naudojant siurblį ar oro kompresorių. Taip pat nuvalysime langus iš vidaus pašalinant riebalus. Tačiau salono dėmės pašalintos nebus. Jas jau reikia valyti cheminiu būdu.

Kas yra cheminis valymas ir kam jis reikalingas?

 

Automobilių salono cheminis valymas- tai šlapias valymo metodas, naudojant chemines priemones, kurių cheminė sudėtis leidžia suskaldyti įsisenėjusio purvo molekules ar panaikinti sunkiai pašalinamas dėmes (raudoną vyną, kraują, limonadus, tepalus ir pan.) Nusipirkus naudotą automobilį, cheminis valymas panaikins visą salono “istoriją”, buvusią iki jūsų, ir suteiks salonui švaros ir gaivos kvapą. Parduodant savo senąjį automobilį- cheminis salono valymas pagerins automobilio prekinę išvaizdą- automobilis atrodys mažiau dėvėtas ir labiau prižiūrėtas. Automobilio salonas po cheminio valymo įgauna naujo automobilio kvapą.

Naudojame tik profesionalią įrangą ir medžiagas. Turime didelio galingumo plaunantį siurblį, kuris atlieka giluminį valymą. Didelė įrenginio galia leidžia maksimaliai išsiurbti drėgmę. Labai įsisenėjusioms dėmėms naudojame profesionalų garų valytuvą, suminkštinti dėmėi ir cheminių priemonių pagalba dėmę išvalome. 

Automobilio salono cheminio valymo eiga:

1. Automobilis nuplaunamas ir nusausinamas;
2. Išsiurbiamas salonas ir bagažinė;
3. Cheminėmis priemonėmis valoma stogo danga, grindys, sėdynės, panelė, vairas ir kitos plastikines dalys, bagažinė, medžiaginiai kilimėliai (guminiai kilimeliai plaunami).
4. Atlikus valymą automobilio salonas ir bagažinė pradedami džiovinti. (Šiltuoju metų laiku salonas specialiai nedžiovinamas, šaltuoju metų laiku salonas išdžiovinamas nemokamai).
5. Visi darbai atliekami naudojant tik aukšciausios kokybės profesionaliomis ekologiškomis cheminėmis priemonėmis.

Automobilio cheminį valymą patariama atlikti bent du kartus per metus. Kai automobilis švarus ir vairuoti smagiau!

Kas yra mobilus valymas?

 

Mobilus valymas- tai profesionalus valymo paslaugos suteikimas jūsų pasirinktoje vietoje. Į šią paslaugą įeina sausas ir cheminis valymas. Mūsų specialistai atvyks pas jus, su visa reikalinga ir profesionalia įranga. Dėmesio! Ši paslauga teikiama tik šiltuoju metu laiku. Klientas privalo turėti nuosavą teritoriją ir prieeigą prie elektros.

Profesionalių cheminių valymo priemonių parduotuvė

 Pristatome profesionalių cheminių priemonių parduotuvę skirtą profesionaliems kilimų, baldų, automobilių valytojams, bet ir ne tik jiems, nes šią ekologišką chemiją galima naudoti ir buityje. Mes siūlome tik profesionalias, ekologiškas valymo priemones pagamintas Jungtinėje Karalystėje, atitinkančias visus šiuo metu žinomus vidaus ir tarptaitinius reguliavimo standartus. Visos priemonės yra išbandytos gamintojo, siekiant užtikrinti, kad juose nebūtų junginių, laikomų toksiškais arba kitaip pavojingų naudotojui ar aplinkai. Už savo siūlomą produktą garantuojame, nes patys naudojame šias priemones mūsų versle. Siūlome tokius produktus, kur nerasite jokiose parduotuvėse pvz: profesionalios priemonės išvalančios raudoną vyną, kraują, gumą iš audinio..ir pan. Šiuo metu el. parduotuvė yra kūriama.

 

Vilkikų/autobusų cheminis valymas

 Salono/sėdynių cheminis valymas šioms transporto priemonėms iš esmės niekuo nesiskiria nuo anksčiau minėto cheminio valymo. Naudojame šlapią cheminį valymą su profesionalia įranga ir profesionaliomis cheminėmis priemonėmis. Vilkikams ir autobusams yra taikomas mobilus valymas jūsų teritorijoje. Kaina nėra fiksuota, todėl tai paliekama dėryboms.

 

Automobilių salono cheminis valymas

Profesionalių valymo priemonių parduotuvė

Mūsų parduotuvėje rasite tik profesionalias priemonės skirtas baldų, kilimų, automobilių valytojams. 

Vilkikų/autobusų cheminis valymas

Mobilus valymas