Salono cheminis valymas priklaso nuo automobilio dydžio, sėdimų vietų skaičiaus ir užterštumo. Pvz: lengvojo automobilio 5 vietų cheminis valymas užtrunka apie 5-6 val. Jei automobilis labai smarkiai užterštas ar turintis daug dėmių gali užtrukti ir ilgiau.
Mes naudojame tik profesionalias, ekologiškas valymo priemones pagamintas Didžiojoje Britanijoje, atitinkančias visus šiuo metu žinomus vidaus ir tarptautinius reguliavimo standartus. Visos priemonės buvo išbandytos, siekiant užtikrinti, kad  juose nebūtų junginių laikomų toksiškais arba kitaip pavojingų naudotojui ir aplinkai. Visas profesionalias valymo priemones galima rasti mūsų internetinėje parduotuvėje.
Šiltuoju sezono metu salonas pilnai išdžius per 10-25 val. be specialaus džiovinimo. Gali ir greičiau (priklauso nuo oro temperatūros ir santykinės oro drėgmės). Šaltuoju sezono metu yra suteikiamas specialus džiovinimas už papildomą 10 Eur mokestį.
Jei nuspręsite pasiimti savo automobilį tą pačią dieną,  minkšoji dalis bus lengvai drėgna. Rekomenduojama automobilį palikti pas mus 24 val. Tuomet pasiimsite automobilį išdžiovintą ir mes peržiūrėsime saloną automobiliui iššdžiūvus, kad dėmės iššsivalė 100%.

Automobilio salonas bus valomas šlapiuoju ar sausuoju būdu, priklausomai nuo kliento poreikio; salone bus valoma: minkštoji sėdimoji dalis, kilimėliai, durelės, langai, visa priekinė panelė, vairas, bagažinė, plastmasinės dalys, grindys, tarpduriai, slenksčiai, tarpai, veidrodėliai, langai. Salone šlapiuoju cheminiu būdu nebus valomas stogas, dėl tikimybės jį pažeisti(deformacijos). Stogo dėmių valymas bus atliekamas tik įvertinant riziką.